<<< Новини

5 лютого - День безпечного Інтернету (Safer Internet Day)

06 лютого 2019

5 лютого відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day)
під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”!

Цей день в Україні є одним із ключових для поширення ідей безпечного користування Інтернетом та сучасними цифровими технологіями. Викладачі циклової комісії Комп’ютерних технологій і програмної інженерії інструктори мережної академії CISCO - Іванова Л.В., Краснієнко Н.В. та Суліма Ю.Є. зі студентами групи 4КС-52 також підтримали ініціативу, долучившись до он-лайн вебінару "Безпечний Інтернет", що відбувся за сприянням Мережної академії Cisco (Cisco Networking Academy Ukraine), Департаменту кіберполіції Національної поліції України та компанії ERC Distribution, за підтримки Інституту модернізації змісту освіти МОН .

Під час он-лайн вебінару студенти мали змогу прослухати доповіді фахівців з кібер безпеки - Станіслава Самойлова, представника Департаменту кіберполіції Національної поліції України з доповіддю «Кібератаки та інтернет-шахрайство» та Вікторії Іцкович, представника компанії ERC Distribution з доповіддю «Соціальна інженерія: як хакери використовують вразливості людей».

Після завершення он-лайн вебінару студенти мали змогу перевірити свої здібності до кар’єри аналітика з кібербезпеки та отримали сертифікати учасника заходу " День безпечного Інтернету ".

З повагою, циклова комісія КТ і ПІ