<<< Новини

«Битва модельєрів» у Львові

18 жовтня 18

4 жовтня студенти ІІ та ІІІ курсу спеціальності «Технології легкої промисловості» освітньої програми «Моделювання та конструювання промислових виробів» під керівництвом голови циклової комісії Кузнецової Поліни Валентинівни відвідали місто Львів з метою участі у ХІ виставці «Львівський товаровиробник» і VІІІ Всеукраїнському проекті «Битва модельєрів – 2018», що відбувалися у Львівському Палаці мистецтв.

В ході відвідування виставки студенти мали можливість ознайомитися з товарами легкої промисловості львівських підприємств.

В конкурсі «Битва Модельєрів» цього року приймали участь 20 навчальних закладів України з 11 місць. Одеський технічний коледж серед 44 колекцій-учасниць був представлений двома колекціями сучасного молодіжноhttp://farm2.staticflickr.com/1979/43679465010_f4a92dccd6_h.jpg го одягу від випускниць нашого коледжу 2018 року Асаржи Лілії «Dark Style» та Смолінської Катерини «Smoly».

Роботи наших студентів були прийняті глядачами дуже тепло та отримали аплодисменти і визнання. Від організаторів Одеський технічний коледж та учасниці були нагороджені дипломами лауреатів Всеукраїнського проекту «Битва Модельєрів – 2018».