<<< Новини

«Битва модельєрів» у Львові

18 жовтня 18

4 жовтня студенти ІІ та ІІІ курсу спеціальності «Технології легкої промисловості» освітньої програми «Моделювання та конструювання промислових виробів» під керівництвом голови циклової комісії Кузнецової Поліни Валентинівни відвідали місто Львів з метою участі у ХІ виставці «Львівський товаровиробник» і VІІІ Всеукраїнському проекті «Битва модельєрів – 2018», що відбувалися у Львівському Палаці мистецтв.

В ході відвідування виставки студенти мали можливість ознайомитися з товарами легкої промисловості львівських підприємств.

В конкурсі «Битва Модельєрів» цього року приймали участь 20 навчальних закладів України з 11 місць. Одеський технічний коледж серед 44 колекцій-учасниць був представлений двома колекціями сучасного молодіжного одягу від випускниць нашого коледжу 2018 року Асаржи Лілії «Dark Style» та Смолінської Катерини «Smoly».

Роботи наших студентів були прийняті глядачами дуже тепло та отримали аплодисменти і визнання. Від організаторів Одеський технічний коледж та учасниці були нагороджені дипломами лауреатів Всеукраїнського проекту «Битва Модельєрів – 2018».