<<< Новини

Економічний конкурс-гра «Секрети міжнародної торгівлі»

04 грудня 2018

Наприкінці листопада 2018 року відбувся сумісний проект обласної методичної комісії (ОМК) викладачів економіки і фінансів з кафедрою менеджменту і логістики ОНАХТ - Обласний Міжвузівський економічний конкурс-гра «Секрети міжнародної торгівлі», на який зібралися студенти 11-ти ВНЗ І-ІІ рівня акредитації Одеської області

Наприкінці листопада 2018 року відбувся сумісний проект обласної методичної комісії (ОМК) викладачів економіки і фінансів з кафедрою менеджменту і логістики ОНАХТ - Обласний Міжвузівський економічний конкурс-гра «Секрети міжнародної торгівлі», на який зібралися студенти 11-ти ВНЗ І-ІІ рівня акредитації Одеської області.

Привітав учасників та відкрив обласний Міжвузівський економічний конкурс-гру Трішин Федір Анатолійович – проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи ОНАХТ, кандидат технічних наук, доцент.

Організаційний комітет конкурсу представляли Коробкіна О.В.– голова обласної методичної комісії викладачів економіки і фінансів, викладач-методист Одеського технічного коледжу ОНАХТ, Шевченко С.В.– викладач-методист Одеського автомобільно-дорожнього коледжу ОНПУ, Савенко І.І. - Завідувач кафедри менеджменту і логістики ОНАХТ. Модератором економічного конкурсу-гри була Бондаренко С.А., д.е.н., доцент кафедри менеджменту і логістики ОНАХТ.

Економічний конкурс-гра була націлена на розвиток та набуття професійних компетентностей студента, які будуть необхідні у майбутній практичній діяльності. Усі студенти отримали безцінний досвід роботи у команді, навички роботи у конкурентному середовищі, тощо.Наприкінці економічного конкурсу-гри обговорювали результати, знаходили причини поразки та перемоги, виявляли слабкі та сильні моменти своєї роботи. Наостанок усіх студентів поздоровив із завершенням гри Савенко І.І. і запросив продовжувати навчання в ОНАХТ на кафедрі менеджменту.

Сумісний проект ОМК з кафедрою – це новий щабель у досвіді роботи ОМК викладачів економіки і фінансів. Нові технології навчання, які впроваджує кафедра, є цікавими, актуальними і сучасними для студента.

Викладач циклової комісії економічних дисциплін
Коробкіна О.В.