Одеський технічний коледж

Одеської національної академії харчових технологій

<<< Новини

13 листопада 2016


8 листопада 2016 року відбулася екскурсія студентів електронно-холодильного відділення, що навчаються за фахом «Монтаж і обслуговування холодильно-компресорних машин і установок» на хімічно-промислове підприємство ПАТ«Одеський припортовий завод». ОПЗ виробляє: аміак, карбамід, рідкий азот, кисень та інші кріогенні речовини, є монополістом спеціалізованих послуг з прийому, охолодження і перевантаження аміаку і мінеральних добрив. Продукція заводу реалізується більш ніж в 30 країн світу. Підприємство постійно впроваджує модернізацію обладнання, що працює в широкому діапазоні тиску і температур, удосконалює систему управління процесами.

Основне призначення екскурсії знайомство студентів з потенційним місцем практики і працевлаштування. Студенти відвідали музей підприємства, цех виробництва аміаку №1, цех перевантаження аміаку, відділення обслуговування фреонових холодильних установок цеху комплектації обладнання і матеріалів.

Відбулися зустрічі з начальником відділу кадрів - Волошиним Д.В., заст.. начальника УКК – Горловичем М.Г., начальником відділення виробництва аміаку – Войтович А.Н., начальником зміни цеху перевантаження аміаку – Беркань Іг.В., провідним інженером цеху комплектації обладнання і матеріалів - Шевченко С.І., з керівником музею - Нерян І.Г.

Студенти і викладачі коледжу висловили подяку керівництву підприємства за можливість відвідування найбільшого хімічного підприємства півдня України.


12.11.2016р.

Голова ЦК Ір.В. Беркань