<<< Новини

Fashion-конференція

18 жовтня 2017

5 жовтня 2017 року в Одесі в Концерт-Холі «Сади Перемоги» проходила Fashion-конференція з освітньою програмою «Як побудувати fashion-бізнес в Україні і де отримати необхідні знання».

Учасниками конференції були викладачі комісії спецдисциплін легкої промисловості та понад 30 студентів спеціальностей «Виготовлення виробів із шкіри» і «Моделювання та конструювання промислових виробів» всіх курсів.

Спікери розкривали питання необхідності отримання належної освіти для всіх молодих дизайнерів, що мріють присвятити себе світу моди. Голова циклової комісії легкої промисловості Кузнецова П.В. представляла на конференції Одеський технічний коледж – як навчальний заклад, що успішно готує та надає «путівку у майбутнє» молодим дизайнерам в напрямку виготовлення взуття, одягу та аксесуарів. Яскравим підтвердженням цього стала випускниця коледжу 2005 року спеціальності «Моделювання та конструювання промислових виробів» Сірик Ірина – дизайнер бренду Irina Siryk – учасник рекламної кампанії OFW 2018 року, яка була на конференції одним з інсайдерів модної індустрії.