<<< Новини

Fashion-конференція «Fashion Business, Pr & Retail»

19 жовтня 18

З 17 по 21 жовтня 2018 року в Одесі проходила головна подія у модному житті нашого міста - Odessa Fashion Week - сезон SS 2019.

Традиційно, тиждень моди розпочався з навчальної fashion-конференції «Fashion Business, PR & Retail», яка на цей час проводилася в фотостудії ZAVOD.

Впродовж двох днів свої тренінги та майстер-класи проводили провідні інсайдери модної індустрії.

Брати участь в fashion-конференції були запрошені викладачі та студенти Одеського технічного коледжу спеціальностей «Технології легкої промисловості» та «Маркетингова діяльність». Майбутні модельєри, конструктора, дизайнери одягу і взуття, а також маркетологи, з цікавістю слухали всіх спікерів, вступали з ними в живе спілкування, намагаючись розібратися в тому чи іншому питанні в сфері створення, представлення суспільству і реалізації fashion виробів, а також брали активну участь в різноманітних майстер-класах.

Ці два дні були освітньо насиченими і здобули плідний ефект для студентів.

Так, в програмі конференції:

Надія ЛАПТЄВА (освітня група DonStream - ексклюзивний представник University of the Arts London в Україні і країнах СНД) розповідала про побудову сильного бренду і про архетипи брендів в індустрії моди.

Бізнес-тренери, засновники Школи профайлінга «Profiling Club» розповідали, як знайти підхід до різних клієнтів використовуючи як приклади таких клієнтів - студентів коледжу.

Що таке Fachion-консалтинг і як заробити на моді пояснювала студентам fashion expert, Професійний стиліст та іміджмейкер, організатор Art Fashion Hub - Галина МОСКВІНА.

Бізнес консультант Олексій НІТЯГОВСКІЙ популярно пояснив, як збільшувати продажі за допомогою сучасних інструментів, а так само, що таке PR в інтернеті, і як соціальні мережі створюють кумирів та ідолів.

Засновник "Школа промислового дизайну" Вікторія СТОЛЯРОВА представила до уваги студентів «Планувальник дизайнера одягу» для управління процесом створення нових колекцій. Так само, серед студентів були розіграні в якості подарунка - навчальні посібники для роботи дизайнера.

Дизайнер одягу Олена ГОДІС розповідала, як емоції керують людиною або ж людина своїми емоціями при виборі одягу.

Алла ЛІСОГОР - імідж-коуч, бізнес-тренер, Член International Federation of Image Consultants, викладач Ukranian Fashion Academy і Валерій VAISMANN - креативний директор, co-founder бренду чоловічого одягу VAISMANN, арт-простору Zavod Studio і 4City запропонували поєднати і порівняти такі поняття , як створення одягу і вміння продати її.

Fashion-фотограф Василь Галушкін розповів про тенденції в fashion-фотографії.

Представник University of the Arts London і практикуючий художник Ольга Солонко провела зі студентами та викладачами коледжу Практичний майстер-клас: "Експеримент. Мода. Текстиль".

Студенти і викладачі Одеського технічного коледжу висловлюють свою подяку організатору fashion-конференції Зарині СЕМЕНЮК і всім спікерам цього заходу за можливість дізнатися тонкощі сучасного fashion бізнесу і зануритися в творчу атмосферу протягом двох днів.