<<< Новини

Інтелектуальна економічна гра «Найрозумніший»!

01 листопада 2018

25 жовтня 2018р. в Одеському технічному коледжі ОНАХТ відбулася інтелектуальна економічна гра «Найрозумніший», яка проводилася з метою виховання у студентів інтересу до знань, розвитку кмітливості і ерудиції, а також пропаганди інтелектуальних ігор, як засобу виховання і організації дозвілля студентів.

Студентам пропонувалися кілька типів завдань, які були підготовлені викладачами циклової комісії економічних дисциплін (Шимко О.В., Кухарук А.А., Пятніченко А.С.): економічні загадки, ребуси, математичні підрахунки, розв’язання кросвордів, завдання на логіку та інші випробування.

У грі взяли участь студенти 3 курсу економічного відділення групи 3ЕП-27: Рябоконь Нікіта, Черноусов Влад, Білоконь Марина, Перова Дженніфер-Ірен, Римбул Павло, Москаленко Вікторія, Павленко Антоніна, Сакалюк Катерина, Дунаєвська Катерина, Узельман Вікторія.

Вітаємо переможницю гри «Найрозумніший» Перову Дженніфер-Ірен!

Усіх учасників гри голова журі та голова циклової комісії економічних дисциплін Копайгородська Т.Г. нагородила сертифікатами на право отримання додаткових балів з дисципліни «Економіка підприємства».