<<< Новини

Інтелектуальна гра «Логічний брейн-ринг» 2018

08 листопада 2018

7 листопада 2018 року комісією комп`ютерної техніки та програмної інженерії була проведена інтелектуальна гра «Логічний брейн-ринг». У змаганні взяли участь пред-ставники п’яти команд, в складі яких представники других курсів спеціальностей ко-леджу, а саме «Обслуговування комп’ютерних систем та мереж», «Комп’ютерна гра-фіка та Web-дизайн», «Виробництво хліба, макаронних виробів та харчоконцентра-тів», «Моделювання та конструювання промислових виробів» та «Товарознавство в митній справі» . Кожна команда – по 5 представників групи.

Учасниками гри стали:

Було проведено 11 конкурсів. Серед них - «Еквівалент прислів'я», «Два в одному», «Знайди слово», «Збери слова», «На швидкість», «Ребус», «Зрозумій мене», «А хто сказав?», «Що спільного?», «Тренуємо логіку» та конкурс капітанів «Вірю-не вірю».

За результатами гри журі в складі: заст.директора з виховної роботи Торби С.Г., голови профкому коледжу Соловей В.І. , голови ЦК КТ та ПІ Іванової Л.В. та викладача комісії КТ та ПІ Суліми Ю.Є., визначило команду переможців.

Найбільшу кількість балів отримала команда «Андроїд».

Підсумкова таблиця результатів виглядає наступним чином:

1 місце - команда «Андроїд», із загальною сумою балів – 78 бали
2 місце - команда «Starwin», із загальною сумою балів – 76 балів
3 місце - команда «Виключення з правил», із загальною сумою балів – 73 бали

Команди «Зміїне кодло» та «Кристал» завершили гру з результатами 70 та 67 балів відповідно.

В організації та проведенні заходу допомогу надав профком коледжу. Всі учас-ники змагання отримали солодкі презенти та дипломи за участь у заході.

Викладач комісії комп'ютерних технологій та програмної инженерії
Скорнякова О.В.