<<< Новини

Йдемо «у ногу» з часом

27 вересня 2019

Поширення статистичної інформації серед населення, особливо молодого покоління, підвищує економічну грамотність суспільства у цілому та створює умови для подальшого прогресивного його розвитку. З метою поглиблення знань здобувачів освіти та упровадження нових форм навчання провідні фахівці управління по поширенню статистичної інформації та комунікації Головного управління статистики Одеської області та викладачі Одеського технічного коледжу ОНАХТ проводять сумісні заняття.

11.09.19 студенти економічного відділення 2го курсу, які вивчають дисципліну «Статистика», відвідали Головне управління статистики Одеської області, де відбулася лекція з питань організації статистичних досліджень, розширення джерел статистичної інформації, роботи органів Державної статистики в Одеській області та Україні, тощо.

Лекцію на високому професійному рівні проводила начальник управління по поширенню статистичної інформації та комунікації Патлаченко Людмила Андріївна. Заняття пройшло у дружній атмосфері, студенти багато запитували про майбутні статистичні прогнози щодо розвитку Одеси у різних сферах діяльності. Людмила Андріівна розповіла дуже багато цікавої інформації, наприклад, про середньостатистичний портрет одесита, про середнє споживання калорій однією людиною, співвідношення жінок та чоловіків у місті Одеса та інше.

Студенти були ознайомлені з прийомами роботи з ВЕБ-статистикою на сайті Державної служби статистики України ukrstat.gov.ua та на сайті Головного управління статистики в Одеській області od.ukrstat.gov.ua.

Сумісно з навчальними цілями організатори заходу (Коробкіна О.В. та Коннікова О.К.) забезпечили культурно-пізнавальну програму: здійснили пішу екскурсію по видатним та старовинним місцям Одеси по дорозі до Головного управління статистики, яке знаходиться на розі вулиць Жуковського та Гарібальді. Дорогою до місця призначення наші студенти ознайомились з історичними пам’ятками міста на вулиці Пушкінській та новими видатними будовами.

Автор: Коробкіна Олена Василівна