<<< Новини

Лінгвістичний пізнавально-розважальний конкурс «Дивослово»

23 листопада 2018

21 листопада 2018 року в актовій залі коледжу за організації комісії філологічних дисциплін відбувся лінгвістичний пізнавально-розважальний конкурс «Дивослово», присвячений Дню писемності.

Учасниками конкурсу стали студенти ІІ курсу економічного та електронно-холодильного відділень, які виявили неабияку кмітливість, ерудицію у володінні рідною мовою, обізнаність у творчості українських письменників, співочий талант і, що важливо, неабияке почуття гумору.

Неможливо було розпочати свято, не згадавши людину, яка кожного року входила до складу журі – Олега Семеновича Олійникова – почесного викладача коледжу, знаного українського письменника, автора численних поетичних творів. На жаль, влітку 2018 року його не стало. Але завдяки відеофрагменту з виступу Олега Семеновича, який на щастя зберігся, присутні мали змогу побачити його і почути голос… Він зачитував свій вірш «Рідна мова», написаний ще в роки викладання в коледжі. Пам\'ять Олега Семеновича присутні вшанували хвилиною мовчання.

Цього року перед студентами виступив особливий гість свята: поет, автор понад тридцяти книжок, член Національної спілки письменників України та Національної спілки журналістів України Шупта Дмитро Романович, який відмітив креативний підхід викладачів до організації конкурсу, творчий потенціал студентів коледжу та високий патріотичний дух свята.

Перемогу в конкурсі здобула команда електронно-холодильного відділення, студенти якої отримали у подарунок книжки українських письменників Одещини, а від профкому коледжу усім гравцям дісталися солодкі подарунки.

Дякуємо всім, хто був з нами в цей день і бажаємо Вам успіхів в опановуванні неповторною українською мовою!