<<< Новини

Містечко Майстрів

2 червня 2019

28 травня 2019 року у Парку ім. М. Горького відбувся профорієнтаційний захід «Містечко Майстрів», організатором якого був Одеський міський центр зайнятості. Вході цього заходу були проведені презентації навчальних закладів міста і провідних роботодавців, які запропонували всім відвідувачам спробувати себе у різних професіях, аби визначитися із майбутнім фахом.

Одеський технічний коледж ОНАХТ в числі інших навчальних закладів представив школярам та їх батькам усі напрями підготовки, за якими проходять навчання студенти коледжу. Учні шкіл та студенти професійно-технічних навчальних закладів охоче приймали участь у майстер-класах, які запропонували їм викладачі спеціальності «Технології легкої промисловості», щоб відчути себе майбутніми дизайнерами.

Приємним нововведенням стало те, що в процес профорієнтації стали долучатися підприємства галузей, які є потенційними роботодавцями для наших студентів. Хочеться подякувати групі компаній STEP GROUP, що розробляють і виробляють комплектуючі для взуття, одягу, шкіргалантереї та аксесуарів за допомогу в організації майстер-класу у «Містечку Майстрів».

Голова циклової комісії
спецдисциплін легкої промисловості
П.В. Кузнецова