Одеський технічний коледж

Одеської національної академії харчових технологій

<<< Новини

24 квітня 2018

Квітень місяць для комісії спецдисциплін легкої промисловості став багатим на події.

20 квітня 2018 року Одеський технічний коледж запросили на Міжнародний конкурс дизайнерів "Мода без кордонів" у місті Кропивницький з колекцією взуття та аксесуарів «Хранителі часу» студентів спеціальності «Виготовлення виробів із шкіри» під керівництвом випускниці цієї спеціальності Кузіної Наталі.

«Хранителі часу» - це ексклюзивна колекція взуття та аксесуарів, виконана із натуральних матеріалів - шкіри та дерева. Колекція ручної роботи з тисненням та перфорацією шкіри у вигляді візерунків. На підошвах та сумках декоративне різблення по дереву. Ця колекція є яскравим прикладом того, як можна втілити у життя свої шалені фантазії.

В конкурсі брали участь дизайнери з різних міст України та Молдови.

За результатами конкурсу колекція «Хранителі часу» була нагороджена дипломом другого ступеню у номінації «Special», дипломом переможця і кубком у номінації «Краща ексклюзивна ручна робота», сертифікатом на безкоштовну участь в MIFIDA - fashion day, Chercassy fv 18/19, сертифікатом від UKIEART на безкоштовну фотосесію колекції та розміщення фото в модних журналах США.