<<< Новини

Odessa Fashion Week відкриває нове покоління української моди

31 січня 2019

23 березня в рамках 10-го ювілейного сезону Odessa Fashion Week FW 2019-20 в Концерт-холі «Сади Перемоги» відбудеться міжнародний конкурс молодих дизайнерів New Fashion Generation.

Для участі в конкурсі запрошуються дизайнери без обмеження за віком з дебютної колекцією 6-10 моделей, яка повинна відповідати заявленому сезону.

Дизайнеру надаються:

Термін подачі заявок до 20 лютого 2019 р.

Підтримка молодих талантів і відкриття нових перспективних імен в fashion-індустрії є пріоритетними завданнями проведення Odessa Fashion Week. Вперше конкурс New Fashion Generation відбувся 17 жовтня 2015 р. в Арт-центрі ім. Віри Холодної на Одеській кіностудії і з першого сезону став міжнародним, а також привернув до Одеси велике число fashion-інсайдерів і гостей.

Міжнародне співробітництво Odessa Fashion Week з цілою низкою модних заходів по всьому світу стало справжнім досягненням для організаторів тижня моди в Одесі. Odessa Fashion Week з\'явилася в офіційному розкладі міжнародного календаря тижнів моди, а публікації про захід з\'являються в престижній іноземній пресі і на головних профільних сайтах моди в Україні, включаючи Vogue, L\'Officiel, Elle, Marie Claire, Pink, Viva, HD Fashion, Ukrainian Fashion і ін. Світові телеканали продовжують поповнювати ряд постійних медіапартнерів, серед яких Fashion TV, Fashion Channel Milano, FF Channel, Odessa Fashion і ін.

Талановитим і перспективним дизайнерам в рамках конкурсу незалежні fashion-експерти підготували спеціальні призи. Так, кожен з членів журі конкурсу вибере свого «фаворита» серед молодих дизайнерів і вручить йому свій приз: