<<< Новини

Пам'яті поета

17 жовтня 2018

26 вересня у бібліотеці Одеського технічного коледжу комісією філологічних дисциплін була проведена відкрита виховна година, присвячена пам’яті Олійникова Олега Семеновича. Відомий одесит, поет, прозаїк, публіцист, член Національної спілки письменників України. Його знала вся Одеса, і нам випала честь бути з ним знайомим - Олег Семенович викладав у нашому коледжі українську мову та літературу. Лишень у січні ми щиро вітали його з 80-річчям від дня народження, зичили благополуччя і творчого натхнення… А нині прощаємося…

Захід розпочався відео-згадкою про виступ поета на сцені Одеського технічного коледжу декілька років тому. Присутні мали змогу почути відомий твір «Рідна мова» у виконанні самого автора.

Зі спогадами про Олега Семеновича виступила його дружина, вірна подруга і натхненниця Тамара Василівна. Вона також поділилася світлинами з домашнього архіву різних років та рукописами поета.

Поезії Олійникова зазвучали у виконанні студентів Одеського технічного коледжу. Особливим подарунком став вірш «Великий Фонтан», який не було видано за життя автора. На завершення пролунала пісня «Оксамитні хвилі» на слова Олега Семеновича.

Не можна не відзначити вагомий особистий внесок митця у розбудову незалежної соборної України, його плідну подвижницьку літературну діяльність, заслуги в розвитку громадянського суспільства, ветеранського руху, багаторічну громадську та педагогічну діяльність.

Велике серце, сповнене любов’ю і могутній талант цієї людини заслуговують на увічнення його імені в наших серцях та в історії української літератури.