<<< Новини

Перший конкурс Погляд У Майбутнє. Південь

31 січня 2019

Перший конкурс Погляд У Майбутнє. Південь
Відкриває нових дизайнерів одягу

Всеукраїнський конкурс молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє» був заснований в 2000 році з метою розвитку та підтримки молодих талантів, якими так багатий світ української моди.

Саме Конкурс «Погляд у майбутнє» був стартовим майданчиком для вже відомих українських дизайнерів, серед яких Олена Буреніна, Юлія Єфімчук, Наталя Каменська, Артем Климчук, Олександр Каневський, Олеся Кононова, Діна Линник, Володимир Подолян, Олена Пржонська, Маша Рева, Андре Тан, Ксенія Шнайдер, Яся Хоменко, Іван Фролов та багато інших.

У 2019 року в Одесі з ініціативи організаційного комітету Odessa Fashion Day вперше відбудеться Конкурс молодих дизайнерів «Погляд у майбутнє. Південь». Переможці отримають призи, які допоможуть їм у подальшій професійній діяльності.

Володар I премії Конкурсу «Погляд у майбутнє. Південь» стане фіналістом Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє» 2019, який відбудеться в Києві в травні.

Конкурс проходить в три етапи.

Перший етап: подача заявок. Дедлайн - 10 лютого 2019 року. Конкурсанти подають ескізи колекції (7-10 одиниць) і анкету. Заявка вирушає в оргкомітет Конкурсу за адресою: м.Одеса, Фонтанська дорога 14а, відділення Нової Пошти №63, Леонтьєв Костянтин, тел.: 0958515151. Журі Конкурсу відбирає кращі роботи для участі в півфіналі.

Другий етап: півфінал Конкурсу. Лютий 2019 року. Півфіналісти демонструють 2 вироби зі своєї колекції на моделях членам журі.

Третій етап: фінал Конкурсу. 12 квітня 2019 року. Кожен учасник представляє колекцію з 5 образів на fashion show фіналістів «Погляд у майбутнє. Південь» в рамках 19-го сезону Odessa Fashion Day. Журі визначають володарів трьох офіційних премій (перше, друге і третє місця) та спеціального призу від Офіційного Партнера Конкурсу.

«ПОГЛЯД У МАЙБУТНЄ. ПІВДЕНЬ» - РЕГІОНАЛЬНИЙ конкурс молодих дизайнерів одягу на півдні України. Участь в Конкурсі можуть брати дизайнери, які вже працюють або навчаються в сфері моди більше трьох років і вік яких до 28 років.

Створимо майбутнє української моди разом!

http://ofd.org.ua/kmd/