<<< Новини

"Пісня в солдатській шинелі"

27 квітня 2019

26 квітня 2019 року викладачі циклової комісії суспільно-гуманітарних дисциплін ОТК ОНАХТ провели виховний захід, присвячений 74 річниці перемозі над фашистськими загарбниками. Було проведено конкурс під назвою "пісня в солдатській шинелі". Спікером заходу виступила викладач циклової комісії Спірженко Р.І. Крім того, у заході взяли участь викладачі циклової комісії суспільно-гуманітарних дисциплін ОТК – Мирошниченко В.О., Мазуренко Л.І., Чеботар Н.Е., Муравський О.В. Викладач Спірженко Р.І. підготувала групи студентів до виступу із піснями, віршами та танцями. Було проведено ретельний відбір і в заході взяли участь 10 студентських груп всіх курсів. Перед проведенням заходу, було створено журі, з представників різних комісій ОТК ОНАХТ: Петрашова В.І., Крівченко А.А., Мирошниченко В.О.

Студенти коледжу продемонстрували ретельну підготовку до святкового заходу, знання пісень та віршів, присвячених подіям війни. В цілому заходи, присвячені 74-річниці Перемоги у Великій війні, були проведені на високому рівні. Викладачам вдалося досягти поставлених цілей, студенти Одеського технічного коледжу дізналися багато цікавого про події Великої війни, взяли активну участь в підготовці до заходу, присвяченого Дню Перемоги.

Ты помнишь, солдат, много весен назад
Полыхало закатами небо?
Ты шел через боль и твердил как пароль,
Как священную клятву: «Победа».
Ты помнишь, солдат, обгоревший рейхстаг,
Алый стяг, озаривший полнеба?
Ты помнишь друзей?
К ним на несколько дней
Опоздала в Берлине победа.
Мир помнит, солдат, много весен назад
Твое твердое слово: «Победа!»

На завершенні конкурсу журі нагородило всіх учасників солодкими призами та подякувало за величезну роботу, яку провели студенти, готовлячись до конкурсу