<<< Новини

Професійний тиждень моди Odessa Fashion Week

10 квітня 2019

20-24 березня 2019 року в Концерт холі «Одеса» проходив Ювілейний X сезон Odessa Fashion Week FW 2019/20.

Студенти та викладачі комісії спецдисциплін легкої промисловості ОТК ОНАХТ активно приймали участь у всіх заходах професійного тижня моди в Одесі.

З перших днів, відвідуючи fashion-конференції «Fashion Business, PR & Retail», студенти отримували нові знання від яскравих та харизматичних інсайдерів одеської модної індустрії.

В рамках Graduate Fashion Day 23 березня свої авторські проекти представили студентка 3 курсу групи МК-16 Софія Кудлюк і студентський колектив FORS-FOUROR з колекціями молодіжного одягу і взуття та отримали дипломи учасників конкурсу New Fashion Generation.

Ювілейний X сезон Odessa Fashion Week видався насиченим творчістю, спілкуванням з провідними дизайнерами та корисними знайомствами для майбутньої співпраці. Студенти побачили роботу стилістів та дизайнерів одягу зсередини та отримали новий досвід.

Висловлюємо подяку організаторам Odessa Fashion Week в особі Семенюк Заріни за довгу та плідну співпрацю, надання можливості професійного розвитку студентам - майбутнім дизайнерам, конструкторам, технологам легкої промисловості.

Голова циклової комісії спецдисциплін
легкої промисловості П.В. Кузнецова