<<< Новини

Профорієнтаційний «Яблучний уїк-енд»

04 жовтня 2018

29 та 30 вересня в парку ім. Горького студенти разом з викладачами циклових комісій спецтехнологій та легкої промисловості Одеського технічного коледжу ОНАХТ брали активну участь у сімейному фестивалі «Яблучний уїк-енд». Організатором цього свята виступило суспільство «Одесафест» за підтримкою адміністрації Маліновського району, дирекції парка Горького і в партнерстві з Благодійним Фондом імені Святого Григорія Просвітителя.

Впродовж двох днів гості фестивалю мали можливість взяти участь в конкурсах, вікторинах з призами та смачним частуванням, в кулінарних майстер-класах по прикрашанню пряників різнокольоровою глазур’ю від викладачів і студентів комісії спецтехнологій Одеського технічного коледжу, зробити фото в яскравих "яблучних" фото-зонах і насолоджуватись модними показами від студентів спеціальності «Технології легкої промисловості» також Одеського технічного коледжу.

У той час, коли студенти коледжу – майбутні модельєри, конструктора, дизайнери – представляли виконані власноруч моделі одягу та взуття у «Fashion-зоні» фестивалю, викладачі циклової комісії легкої промисловості в «зоні творчості та прикладного мистецтва» мали нагоду ознайомити підростаюче покоління і їх батьків з творчими роботами студентів та запросити в коледж на проходження майстер-класів з виготовлення виробів із шкіри та інших матеріалів.

За участь у «Яблучному уїк-енді» колектив викладачів і студентів ОТК ОНАХТ отримали Подяку від організаторів цього заходу.

Нагадаємо, що це вже другий з початку навчального року масштабний захід, в якому взяли участь студенти та викладачі циклових комісії спецтехнологій та «Технології легкої промисловості» Одеського технічного коледжу. Так, 16 вересня в паркі Шевченко пройшов Фестиваль «Сиру, меду та вина» - свято для всієї родини з веселими конкурсами, дегустаціями, концертом та іншими цікавими деталями. Студенти-технологи частували гостів фестивалю власноруч приготовленими солодощами, випускники спеціальності «Технологія легкої промисловості» представили вироби зі шкіри власних розробок.

А зараз, ми запрошуємо до нас у гості в коледж всіх, хто зацікавився нашими спеціальностями та бажає створити світ більш стильним, більш красивим, більш комфортним.

Приходьте! Ми навчимо!