<<< Новини

Профорієнтаційний захід «Випускники»

26 жовтня 18

25 жовтня 2018 року Ширяївський районний центр зайнятості проводив в освітньому комплексі №1 смт.Ширяєво профорієнтаційний захід «Випускники». Одеський технічний коледж ОНАХТ був представлений на цій акції серед шістьох ВНЗ Одеси та Одеської області.

Слухачами цього заходу були учні 9-11 класів шкіл Ширяївського району Одеської області.

Викладачі коледжу Кузнецова П.В. (голова циклової комісії спецдисциплін легкої промисловості) та Карпенко З.О. (викладач комісії спецтехнологій) розповіли про переваги навчання у нашому коледжі та перспективи, що чекають їх у майбутньому.

Продовженням презентації коледжу був практичний майстер-клас зі створення «fashion look» із залученням учнів 9-11 класів шкіл в якості моделей, який проводила лаборант комісії спецдисциплін легкої промисловості Кликова В.А.

Після презентацій всіх навчальних закладів викладачами були проведені окремі бесіди та консультації з учнями з питань вступу та навчання в коледжі.

Ця профорієнтаційна акція зацікавила учнів перспективними професіями та надала їм можливість сформувати думку щодо вірного вибору майбутнього роду діяльності.