<<< Новини

Скарбничка доброї надії

21 листопада 2018

Днями до Одеського технічного коледжу звернувся благочинний фонд «Парус надії» з проханням допомогти хворому на Т-лимфобластну лімфому студентові Морського ліцею сімнадцятирічному Денису Усольцеву. Якому потрібна дорога операція.

Викладачі та студенти технологи проявили ініціативу та запропонували допомогу у розмірі 1500 грн.

Ці кошти були виручені під час благочинного ярмарку «Скарбничка доброї надії». Руками студентів четвертого курсу груп 4ТХ-68, 4ТХ-69 в стінах коледжу були виготовлені хлібобулочні та кондитерські вироби, які за символічні ціни були реалізовані на великій перерві серед студентів та робітників коледжу.

Акція проводилась невдовзі після професійного свята всіх робітників харчової промисловості. Студенти дуже творчо підійшли до процесу виготовлення виробів і представили різноманітний асортимент булочок, тістечок та печива.

Колектив викладачів та студентів бажає Денису якомога скорішого одужання.

В ході ярмарки була виручена сума у кількості 952 грн. Ці кошти були пожертвувані в Благочинний фонд «Парус надії», які через Департамент освіти звернулись до нашого навчального закладу з проханням допомогти півторарічному Богдану Бурлаці, дворічному Сергійчику Денису та Ротар Дмитру, які долають дуже важкі недитячі хвороби.

Голова комісії спецтехнологій
Ільчишина Н.М.