<<< Новини

Свято захисту дітей – «Крок до успіху»

11 червня 2019

1 червня 2019 року у ДП «УДЦ «Молода гвардія» викладачі і студенти Одеського технічного коледжу ОНАХТ проводили майстер-класи у заході приуроченому до Дня захисту дітей та з нагоди відкриття першої літньої зміни «Крок до успіху».

Співорганізаторами заходу стали: Одеський міський центр зайнятості, представники силових відомств, викладачі та студенти Одеської національної академії харчових технологій і Одеського технічного коледжу ОНАХТ.

Близько 1000 дітей з різних куточків України, які відпочивають, ознайомилися зі спеціальностями, за якими проводиться навчання в Одеському технічному коледжі.

Діти були у захваті від того, як студенти відділення Енергетичних систем із спекотного полуденного повітря добувають холод за допомогою приладу, створеного з використанням ефекту Пельтьє.

Біля столиків, де проводилися викладачами комісії спецдисциплін легкої промисловості майстер-класи з дизайну взуття та одягу або визначення стильового напрямку в образі людини, був повний аншлаг. У творчих майстернях індустрії моди як дівчата, так і хлопці намагалися відчути себе стилістом або дизайнером. За організацію цих майстер-класів ми щиро вдячні STEP GROUP - підприємству, що займає провідну позицію у виробництві комплектуючих для легкої промисловості: розвиває галузь і впроваджує кращі тенденції та інноваційні технології.

Багатьом дітям сподобалися наші пізнавально-розважальні презентації спеціальностей. Навіть ті, кому до закінчення школи залишилося ще пару років, просили дочекатися їх і вони обов’язково приїдуть поступати у наш навчальний заклад.

Голова циклової комісії
спецдисциплін легкої промисловості
П.В.Кузнецова