<<< Новини

Участь студентки коледжу в науковій конференції

09 жовтня 2018

Днями в Одеській національній академії харчових технологій відбулася ХІ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених та студентів з міжнародною участю. Традиційною тематикою конференції є «Проблеми формування здорового способу життя у молоді».

В рамках проведення конференції були представлені доповіді науково-дослідницьких розробок магістрів ОНАХТ, магістрів з Полтавського університету економіки та торгівлі, а також з доповіддю виступила студентка третього курсу групи ТХ-70 Одеського технічного коледжу Світлана Делі-Стоянова.

Під час конференції розглядалось багато питань щодо, стабілізації якості галет зі зниженою цукроємністю, розробка нових видів східних солодощів з підвищеною харчовою цінністю, вплив продуктів переробки розторопші на якість хліба з пшеничного борошна, використання вторинних продуктів переробки хеномелесу в технології виробів із дріжджового тіста тощо. В конференції також прийняли участь студенти четвертого курсу технологічного відділення спеціальності «Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчових концентратів».

Світлана дуже гідно представила Одеський технічний коледж на конференції. Незважаючи на те, що вона є студенткою третього курсу, Світлана не розгубилася серед магістрів та зуміла скласти їм гідну компанію. Крім того, викладачі кафедри «Технології хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчових концентратів», а це кандидати технічних наук, доценти, відмітили гарну підготовку нашої студентки та вміння її тримати себе перед широкою аудиторією.

Усі учасники конференції були нагороджені грамотами. А по завершенні конференції для студентів коледжу була проведена екскурсія кафедрою, де їх пригостили солодощами.