<<< Новини

Участь у роботі платформи "Критичне мислення" в Одесі

21 листопада 2018

18 листопада 2018 року викладачі циклової комісії суспільно-гуманітарних дисциплін ОТК ОНАХТ Чеботар Н.Е. (викладач вищої категорії, методист Ради Директорів ОНЗ І-ІІ р.а. Одеської області), Спірженко Р.І. (викладач вищої категорії), Рощіна-Боговик Ю.О. (викладач першої категорії) взяли участь у роботі тренінгу"Методика розвитку критичного мислення учнів у викладанні різних предметів. Модуль 1, базовий». Тренінг відбувся на базі ОАДК ОНПУ дякуючи платформі Критичне мислення Освітня платформа.

Основні напрями роботи тренінгу:
-критичне мислення
-інтеракція
-️зміни незворотні

Особиста подяка – викладачу суспільних дисциплін ОАДК ОНПУ Альона Кожина, яка виступила ініціатором проведення тренінгу, склала команду з низки викладачів закладів вищої освіти Одеської області і організувала проведення тренінгу. І це стало можливим перш за все завдяки тому, що впровадження методів критичного мислення стає все більш потрібним та нагальним в освіті України. Тому сподіваймося на продовження !!!

P.S. Освітня платформа “Критичне мислення” створена у 2016 році командою експертів громадської організації “Вчителі за демократію і партнерство”, які мають більше ніж 16-річний досвід розробки та впровадження у практику нових освітніх продуктів з методики розвитку критичного мислення, громадянської й правової освіти, дебатів, освіти для сталого розвитку, інтерактивних технологій навчання, учнівського соціального проектування, освітнього менеджменту.

Платформа проводить практичні авторські тренінги професійного розвитку для учителів, викладачів вишів, працівників дошкілля по всій Україні. Навчання від платформи вже пройшли більш як 4 тис. 231 педагогів.

Освітня платформа “Критичне мислення” – одна із перших у переліку очних курсів для освіти учителів, складеному сайтом “Нова українська школа”.

Голова комісії суспільно-гуманітарних дисциплін
Мірошниченко В.О.