<<< Новини

Відкрита класна година: «Моя майбутня професія»

19 жовтня 18

17 жовтня 2018 року відбувся відкритий виховний захід з професійним спрямуванням на тему «Моя майбутня професія» на базі циклової комісії економічних дисциплін ОТК ОНАХТ.

У заході приймали участь студенти 1 курсу економічного відділення групи 1ЕП-29, 1ОБ-01, 1ОД-05. Організатором та розробником сценарію проведення відкритої класної години був класний керівник групи – Коробкіна О.В.

Гостями заходу були Торба С.Г. – заступник директора з виховної роботи Одеського технічного коледжу ОНАХТ та Воронкова Ю.В. - завідувачка економічним відділенням.

Відкрита класна година проводилась у формі інформаційного тренінгу з метою висвітлення значущості, ролі та перспектив професій економічного напрямку, а також з метою підвищення мотивації до навчання та усвідомлення важливості придбання економічних знань. Класний керівник провів інформаційну екскурсію до економічних професій, вмотивовано обґрунтував важливість та актуальність придбання економічних професійних компетенцій у сучасному світі. Студентам був запропонований екскурс в історію появи професії «економіст»; учасники відкритої класної години ознайомились із всесвітньо відомими економістами та їх заслугами; визначились із професіограмою економіста.

Студенти активно приймали участь в обговоренні різних питань, доповнювали бесіду прислів’ями економічного змісту, народною мудрістю, крилатими фразами видатних людей. Цікаво, що виступи студентів щодо мотивів обрання професії економічного спрямування підтверджують результати опитування студентів, проведених у попередні роки: більшість студентів обрали майбутню професію за приміром батька чи матері, або сімейними традиціями. Серед студентів виявились продовжувачі сімейних династій економістів: Алієв Тимур та Гуляк Валерія.

На відкритій класній годині відбулася зустріч із випускниками попередніх років. Тільки зустріч ця була …віртуальна: студентам 1-го курсу був представлений відеофільм з інтерв’ю випускників економічного відділення різних років, зроблений студентами старших курсів. Успішні випускники розповіли про переваги професії та вказали на основні моменти у навчальному процесі.

Виховна година закінчилась побажанням класного керівника Коробкіною О.В. починати робити свою професійну кар’єру вже зараз та заключним словом Воронкової Ю.В., яка виказала побажання побачити студентів 1-го курсу через декілька років у перших рядах провідних фахівців з економіки в Україні. Наостанок класний керівник зібрав «мрії» студентів для зберігання: записки з відповідями на питання: «Яким я бачу себе через 10 років?».

Форма проведення і дружня атмосфера, властива цій відкритій класній годині, є взірцем того, як можна проводити цікаві корисні заходи такого типу, а досвід доцільно розповсюджувати серед інших класних керівників.