<<< Новини

Внесок Пантелеймона Куліша у розвиток української літератури

08 листопада 2018

8 листопада відбулася літературна година, присвячена творчості Пантелеймона Куліша,яку організував і провів викладач української мови та літератури Бурундукова М.М. разом зі студентами групи 1КГ-05 та 3КГ-03. Літературна година проводилася за планом виховних заходів ОТК ОНАХТ ,присвячених 200-річчю письменника.

Пантелеймон Куліш належить до тих діячів, які, будучи багатогранно обдарованими, зробили величезний внесок у розвиток української культури, літератури, мистецтва, мови, науки. Він був прозаїком, поетом, драматургом, перекладачем, з багатьох європейських мов, ученим-літературознавцем та критиком, фольклористом, істориком, етнографом, педагогом, дуже багато зробив як видавець, громадський діяч.

Яскравим відображенням творчого життя Пантелеймона Куліша стали відео, ілюстрації та розповіді студентів про життя та творчість письменника. Студенти Гедерим Аліна, Дериглаз Любов, Зелененький Атем, Гаджиєв Амір підготували доповіді про цікаві сторінки життєвого та творчого шляху письменника, про внесок у скарбницю літературної спадщини.

Викладач української мови та літератури
Бурундукова М.М.