<<< Новини

Звіт про День відкритих дверей у ОТК ОНАХТ

14 квітня 2017

13 квітня 2017 року в Одеському технічному коледжі Одеської національної академії харчових технологій за сприяння міського центру зайнятості пройшов черговий День відкритих дверей. Коледж відвідало понад 120 випускників загальноосвітніх закладів міста Одеси, а також батьки абітурієнтів. Гостей радо зустрічали студенти – представники органів студентського самоврядування та викладачі спецдисциплін коледжу. Усі бажаючі мали змогу ознайомитися з друкованими інформаційними матеріалами.

Майбутніх абітурієнтів та їх батьків запросили до актової зали коледжу. До присутніх з вітальним словом звернулася відповідальний секретар приймальної комісії Скорнякова О.В., яка ознайомила присутніх з переліком спеціальностей, за якими здійснюється підготовка студентів у коледжі, розповіла про роботу приймальної комісії у 2017 році, про роботу підготовчих курсів на базі коледжу.

Завідуючі відділень к.т.н. Суліма Ю.Ю. (електронно-холодильне відділення), Кондратюк В.А. (економічне відділення) та Творіщук І.М. (технологічне відділення) більш детально знайомили абітурієнтів та їх батьків зі спеціальностями відділень, про перспективи навчання у коледжі.

Продовжили захід виступи учасників художньої самодіяльності, міні-театру «Дюк». До уваги гостей - демонстрація колекцій одягу, відеопрезентації спеціальностей та майстер-класи, проведені студентами старших курсів. Гостей частували смачною випічкою студенти - технологи.

По завершені заходу усі бажаючі мали можливість більш детально ознайомитися з матеріально-технічною базою закладу, а також отримати більш детальну інформацію від представників адміністрації та викладачів випускаючих циклових комісій.

Бажаємо усім успіхів та чекаємо усіх абітурієнтів на вступних іспитах!

Дякуємо міському центру зайнятості м.Одеси за співпрацю у проведенні профорієнтаційної роботи.