Одеський технічний коледж

Одеської національної академії харчових технологій

<<< Новини

06 березня 2017

02.03.2017 з метою поширення зацікавленості у навчанні по вибраній спеціальності, а також об’єднання колективів навчальних груп електронно-холодильного відділення при підтримці комісії спеціальних дисциплін холодильного циклу був проведений конкурс художньої творчості.

МІСТЕР ХОЛОД – ЦЕ Я.


Одеський технічний коледж ОНАХТ завжди славився не тільки якістю освіти, не тільки сучасною базою та зручним розташуванням, а й активністю суспільного життя, що вирує у його стінах. От і тепер нас знову порадувала комісія дисциплін холодильного циклу, що з року в рік проводить шоу-конкурс на звання холодильщика, приємного у всіх відносинах, «Містер Холод».

Свято традиційно відбувається на початку весни, адже учасники цього заходу – гарячі хлопці холодильного відділення ОТК ОНАХТ. Поточний 2017 рік не явився виключенням і 2 березня у боротьбі зійшлись представники других, третіх та четвертих курсів напрямку Енергомашинобудування.

Атмосфера свята не згасла а ні на хвилину і три години заходу пролетіли в одну мить. Перший конкурс-привітання «Містер Холод – це я» не відразу означив лідера перегонів, оскільки і студенти молодших курсів і старшокурсники підготувались дуже старанно. Під час другого конкурсу «Приклади прикметник» ситуація змінилась не на користь старших курсів, адже на питання «Холодильщик має бути…» учасники мали відповісти, яким саме він має бути. Прикметники «розумним», «кмітливим», «сильним», «красивим», «вусатим» закінчились дуже швидко, а далі почалась палка боротьба, яку, не перенапружуючись, подолали студенти другого курсу.

Конкурс талантів «Холодина має талант» відкрив ще невідомі грані особистостей учасників і вболівальники змогли по-новому поглянути на, у чомусь кумедних, у чомусь чуйних, у чомусь відвертих, але у всьому справжніх юних чоловіків.

Подальший розвиток подій передбачити не зміг би й Нострадамус, бо результати наступного конкурсу-дартсу «Глаз-алмаз» залежали не тільки від вірності ока, руки та нервів учасників, а й від знання устрою поршневого компресору. На стенді було встановлено плакат із зображенням сучасного безсальникового компресору у розрізі. Чим менша деталь, тим вища вартість прямого влучання. Але це не все, із чим прийшлося стикнутись шукачам холодильної слави. Кожен учасник мав назвати ту деталь, в яку він намагається влучити і, як справжній чоловік, виконати свою обіцянку. Це напрочуд виключило елемент випадковості. Нажаль, теоретичні знання виявились більш непохитними, ніж прицільність влучань, і фаворити попередніх конкурсів знов перемістились на дно турнірної таблиці.

Накалювання атмосфери у залі Одеського технічного коледжу ОНАХТ досягнуло апогею, коли втомлені боротьбою учасники представили свої творіння на конкурсі відеореклами холодильної спеціальності «Якщо не холодильщик, то хто?». Кожен відео сюжет був гідний премії міжнародної кіно-академії та зустрічався залою шквалом овацій, як і належно шедеврам кіноіндустрії. І знову оцінки суворого та компетентного журі змінили картину. Боротьба ставала дедалі запеклішою.

Наступний етап вимагав від конкурсантів позамежної концентрації своїх зусиль, адже на них чекав конкурс технічної творчості «Лівша». Підковувати блоху потреби не було, а ось зібрати із комплекту мідних труб, штуцерів та накидних гайок слово «Холод» – прийшлося. Студенти старших курсів взяли гідний реванш за попередні провальні для них етапи, адже за їх плечима ниска спецкурсів та практик зі спеціальності та слюсарного діла. «Холод» вийшов гарним та міцним.

До останнього конкурсу учасники дійшли із майже рівними результатами і фінальну крапку мало поставити вміння, яке немає жодного відношення до штучного холоду, хоча неможливо собі представити таку сферу діяльності людини, де б ми не використовували холод, хоч у якомусь вигляді – танці. Конкурс «Маю честь запросити, Містер Холод» – це як дефіле у купальнику на конкурсі «Міс Всесвіт», дуже відповідально, але для багатьох – вперше. Конкурсанти запросили собі партнерок із глядацької зали, хоча щось підказує, що ці чарівливі дівчата спеціально чекали свого часу. Пари кружляли на сцені і в залі. Музичні стилі несподівано змінювали один інший. Повірте , вісім хвилин танцювально-музичного знущання над конкурсантами не лишили жодних сумнівів і з шести достойних претендентів почесне звання «Містер Холод 2017» отримав найдостойніший.

Місця розподілились таким чином:

Виснажені, але задоволені і щасливі конкурсанти під грім овацій отримували призи і подарунки від комісії дисциплін холодильного циклу, що організувала це неймовірне свято, та від профкому Одеського технічного коледжу ОНАХТ. Все, що відбулося на цьому конкурсі, відбулося відкрито, щиро і на очах чисельних глядачів та вболівальників. Кубок, який отримав переможець, зайняв, безумовно, почесне місце у його житті, адже він виборов його у гідній боротьбі із гідними суперниками. І колись, через багато років, коли онуки переможців різних років питатимуть своїх дідів про їх перші перемоги, вони із гордістю зможуть їм сказати: «Так, дитятко. Містер Холод – це я».

Одеський технічний коледж Одеської національної академії харчових технологій завжди привітно зустрічав гостей, але, якщо на початку весни вам стане особливо сумно, відвідайте шоу-конкурс «Містер Холод», і не нудьгуватиме цілий рік. За це своїм ім’ям відповідають комісія дисциплін холодильного циклу та шість кращих юних чоловіків холодильного відділення.