<<< Новини

Звіт з Global Game Jam Ukraine 2019

30 січня 2018

3 25 по 27 січня 2019 року студенти Одеського технічного коледжу взяли участь у наймасштабнішому заході з розробки комп'ютерних ігор – Global Game Jam Ukraine 2019 на базі Одеської національної академії харчових технологій. В цьому році на Україні учасників хакатону крім Одеси приймали ще Київ, Кропивницький, Харків, Львів та Рівне. В той самий час по всьому світові в Global Game Jam брали участь десятки тисяч розробників у більш ніж 100 країнах.

Ректор ОНАХТ Єгоров Богдан Вікторович урочисто відкрив змагання на Одеській локації та побажав учасникам цікавих та неординарних проектів.

За 48 годин, з вечора п’ятниці та до вечора неділі, команди та окремі учасники повинні були розробити комп’ютерну гру на тему «Що для тебе означає дім?» з використанням певних діверсифікаторів (додаткових умов розробки, за які додаються бонусні бали).

На локації ОНАХТ кафедрою Комп’ютерної інженерії під керівництвом голови кафедри Артеменко С.В. та директора інституту комп'ютерних систем і технологій «Індустрія 4.0» Котлика С.В. були організовані робочі місця, кімнати відпочинку; учасники були забезпечені кавою, чаєм та печивом. Загалом в змаганнях в ОНАХТ брали участь 18 команд та 77 учасників.

Команда коледжу у складі капітана Компаненко Максима (гр. 4КГ-02), Кравченко Юрія (гр. 4КГ-02), Черненко Андрія (гр. 4КВ-02), Вєлкова Івана (гр. 1РП-05), Мартюшина-Балтяна Юрія (гр. 4КГ-02) та студента ОНПУ Сузанського Іллі під керівництвом викладачів комісії комп'ютерної техніки і програмної інженерії Суліми Ю.Ю. та Суліми Ю.Є. вдруге приймала участь у хакатоні на базі ОНАХТ та вперше у рамках Global Game Jam.

Наші хлопці розробили ігровий проект у жанрі FPS (first person shooter) під назвою E.Station, події в якому розгортаються у недалекому майбутньому. Для візуальної підтримки проекту був оформлений спеціальний стенд ігри. На жаль, команда коледжу не посіла призового місця, однак створений проект викликав неабиякий інтерес у інших учасників хакатону, які залюбки у нього погралися.

Відмітимо, що на локації ми зустріли випускників коледжу різних років, які були як в складі команд-учасниць заходу (Кисленко Михайло, Стойков Олександр), так і у складі журі (Плотніков Владислав).

Такі заходи дають безцінний досвід розробки, праці в складі команди, розширюють професійні горизонти, надихають на експерименти та дають можливість учасникам зав’язати корисні знайомства.

Дякуємо нашим студентам за участь та чекаємо від них інших цікавих проектів!