<<< Новини

Звіт з Всеукраїнського уроку "Права людини"

12 листопада 2017

На виконання розпорядженні Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 року № 579-р. в Одеському Технічному коледжі циклова комісія суспільно-гуманітарних дисциплін провела заходи, присвячені Тижню права. Зокрема, викладачі Іванова М.М., Мирошниченко В.О., Чеботар Н.Е. та ін. провели Всеукраїнський урок «Права людини» і тематичні заходи в ході яких із застосуванням мультимедійних засобів проведено презентації на теми: «Права та обов’язки згідно Загальної декларації прав людини», «Право на життя, як найвища цінність, під захистом міжнародних та національних правових актів», «Знай свої права та вмій їх захистити» «Права та обов’язки студентів», «Юридична відповідальність неповнолітніх», та інші.

Викладач, юрист коледжу Іванова М.М. провела відкриту лекцію на тему "Реалізація, захист та розвиток прав та свобод людини".

В актовій залі коледжу була організована зустріч зі співробітниками Головного теріторіального управління юстиції з питань протидії корупції. Під час зустрічи студентам було запропоновано діалог, присвячений питанням законодавчого регулювання того чи іншого кола питань, проблем ефективного застосування знань у сфері права, окремим аспектам діяльності Міністерства юстиції, професії юриста в Україні.

Особливо слід відзначити проведення викладачами Мирошниченко В.О. та Івановою М.М. науково-практичної конференції "Захист прав і свобод людини", на якій студенти отримали змогу підвищити рівень правової культури, а також отримали інформацію щодо їхніх конституційних прав та обов'язків, можливостей їх реалізації та захисту.

Зазначимо, відповідно до Указу Президента України Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.