<<< Новини

Звіт з чемпіонату GameDave Open Cup Odessa

22 жовтня 2018

3 19 по 21 жовтня 2018 року команда Одеського технічного коледжу ОНАХТ у складі Андріяшенко Микити (гр. 1БКС-24), Балинського Вадима (гр. 4РП-02), Компаненко Максима (гр. 4КГ-02) і Кравченко Юрія (гр. 4КГ-02) під керівництвом викладачів комісії комп\'ютерної техніки і програмної інженерії Суліми Ю.Ю. та Суліми Ю.Є. уперше взяли участь у чемпіонаті (хакатоні) по створенню комп\'ютерних ігор GameDave Open Cup Odessa, який проводився в Одеській національній академії харчових технологій.

Основне завдання учасників Хакатона – за 48 годин написати гру на задану тему, тобто правила відповідають всесвітньому Global Game Jam. Такі заходи дають можливість спробувати свої сили тим, хто тільки починає створювати гри, набути досвіду єдиноборств в цій області застосування комп\'ютерів, обмінятися думками і специфічними навичками в сфері конструювання ігрових програм.

В Хакатоні взяли участь представники українських закладів вищої освіти ІІІ-IV рівня акредитації з Одеси, Києва, Запоріжжя, Житомира, Тернополя та Харкова, збірні команди представників одеських компаній, які спеціалізуються на створенні програмного забезпечення та окремі гейм-дизайнери. Команда Одеського технічного коледжу була єдиною командою від навчального закладу І-ІІ рівня акредитації, яка брала участь у цих змаганнях.

Темою цього Хакатону стало наше місто – Одеса, її історія, визначні пам’ятки, море, гумор та неповторний одеський колорит.

Наші хлопці працювали в авральному режимі всі 48 годин, майже не спали, та створили комп’ютерну гру в жанрі runner – The Orange Bribe, рекламний ролик до неї, постер та відеопрезентацію. Відмітимо, що з цим завданням впоралися не всі учасники, деякі команди не довели справу до готового проекту.

На жаль наша команда не отримала призового місця, однак її дебютний ігровий проект виглядав дуже достойно на тлі інших проектів Хакатону та лише трішечки не дотягнув до трійки лідерів, серед яких до речі були професійні гейм-дизайнери.

Всі члени команди ОТК ОНАХТ отримали іменні сертифікати учасників Хакатону та безцінний досвід участі у подібного роду змаганнях.

Дякуємо нашій академії за запрошення та нашим студентам за їх участь!