Одеський технічний коледж

Одеської національної академії харчових технологій

<<< Новини

24 жовтня 2016

21 жовтня 2016 року студенти Одеського технічного коледжу ОНАХТ відвідали День відкритих дверей в Навчально-науковому інституті холоду, кріотехнологій та екоенергетики ім. В.С. Мартиновського Одеської національної академії харчових технологій.

На запрошення декана факультету інформаційних технологій та кібербезпеки, к.т.н., доцента Сергія Валентиновича Котлика і декана факультету низькотемпературної техніки і технології, к.т.н., доцента Буданова Василя Олексійовича, студенти випускних груп спеціальностей «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж» та «Монтаж та обслуговування холодильно-компресорних машин і установок» прийняли участь у цьому заході, для того, щоб ближче познайомитися із майбутнім місцем продовження навчання. Студентів супроводжували викладачі коледжу Бурдюжа С.А. і Суліма Ю.Є., а також зав. електронно-холодильним відділенням Суліма Ю.Ю.

Для студентів нашого коледжу та інших навчальних закладів із структури ОНАХТ, а також одинадцятикласників шкіл нашого міста і області, з музичними номерами виступали студенти ОНАХТ, а керівництво інституту презентувало спеціальності та освітні напрямки, за якими академія готує фахівців за ОКР «бакалавр» та «магістр».

Після концерту факультети інституту запросили студентів коледжу до себе у гості для того, щоб ті могли поспілкуватися з викладачами, які працюють на відповідних кафедрах, та ближче познайомитися з майбутніми спеціальностями. Викладачі інституту провели цікаві презентації, надали докладні відповіді по питанням, що цікавили студентів, а завершився захід вільним живим спілкуванням студентів з викладачами кафедр та представниками адміністрації інституту.

Наші студенти цікаво провели час на цьому заході, отримали багато корисної інформації та познайомилися с майстрами своєї справи. Дякуємо організаторам Дня відкритих дверей, до наступних зустрічей!