Роз’яснення для вступників на базі 9-го класу щодо документів


Звертаємо Вашу увагу, що вступники 2018 року ОБОВ`ЯЗКОВО повинні надавати при вступі до закладів освіти документ, що посвідчує особу, відповідно до переліку ст.13 Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус».

Серед документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України: паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон; тимчасове посвідчення громадянина України; посвідка на постійне проживання; посвідка на тимчасове проживання та ін..

В разі відсутності належного документу (наприклад, замовлено документ, але перебуває в процесі виготовлення), батьки повинні звертатися з особистою заявою до Міністерства освіти і науки України. Електронна адреса: vstup2018@mon.gov.ua або зателефонувати на гарячу лінію за роз’ясненнями:

044 287 89 29, 0 800 50 44 25

Окрім цього, випускники можуть звернутись безпосередньо до Державної міграційної служби (ДМС) за номером гарячої лінії (044) 278-50-30 або в будь-який інший спосіб.

Докладна інформація про це, а також контакти територіальних підрозділів та роз’яснення щодо видачі документів розміщені на сайті ДМС.