Виховна робота


Інформація про підсумки огляду художньої самодільності учбових груп 1-3 курсів "Студентська весна"

Виховна робота комісії хімічних дисциплін

1. Конкурс «ОТК має талант»
01.11.17 був проведений конкурс «ОТК має талант». В конкурсі прийняли участь 49 участника в трьох намінаціях. Призові місця зайняли та були нагороджені слідуючі учасники: Вокальний конкурс:- Якобчук Н.-3ЕП-26- 1 місце з піснею «Вербова дощечка»

Хореографія: колектив гр. 2МХ-52 та 2ОМД-03 з танцем Контемп «Обійми мене» – 1 місце

Розмовний жанр: Лужецкая А. гр 3МК-15 з віршем «Ей было всего 16» - 1 місце

2. Зустріч з представниками просвітницького медико-психологічного центру «Життя»
11.04.18 була проведена зустріч представників просвітницького медико-психологічного центру «Життя» зі студентами 1-2 курсів всіх спеціальностей. Студенти слухали лекцію «Гімн життю» та приймали активну участь в обговоренні питань, які виникали.

3. Екологічна конференція на тему: «Екологічні проблеми довкілля та шляхи їх вирішення»
25.10.17 була проведена студентська конференція, на якій студенти доповідали на теми: «Забруднення навколишнього середовища та його наслідки», «Забруднення світового океану», «Проблеми збереження флори та кислотні дощі», «Вплив транспорту на екологію», «Проблеми переробки побутових відходів».

4. Екологічна конференція на тему «Вплив діяльності людини на стан біосфери».
16.11.17 була проведена конференція, на якій було представлено і обговорено дослідницьку роботу студента групи 2КВ-02 Черненко Андрія «Зміна природи на території Калинівської сільської ради під впливом господарської діяльності людини».

5. Конкурс «Цікава хімія»
27.02.18 був проведений конкурс, на якому студенти групи 2ТХ-70 досліджували хімічний склад різних видів води, визначали її твердість і регіони, в яких вода корисніша для споживання.

6. Турнір «Юних хіміків»
14.02.18 відбувався конкурс «Юних хіміків» серед студентів перших курсів групи 1КГ-04, 1РП-04, 1МХ-53. Студенти змагалися в правильному використанні хімічного посуду, приладів та реактивів. А також, в знаннях правил техніки безпеки.

Студенти групи 1КГ-04 отримали перемогу.
7. Міжвузівський брейнринг на базі морехідного коледжу. Студенти групи 1КС-54 взяли участь у міжвузівському студентському брейнрингу, де отримали грамоту за активну участь.

8. Екологічний диспут «Тривожні дзвони».
Студенти групи 1ЕП-28 прийняли участь в екологічному диспуті «Тривожні дзвони», де розглядалися питання про сучасний екологічний стан Одеси та України в цілому.

Виховна робота комісії комісії фізико-математичних дисциплін

Виховна робота комісії спецтехнологій

План організації та проведення позакласної роботи в Одеському технічному коледжі ОНАХТ