<<< Новини

Фінансова грамотність для студентів. Співпраця з Приватбанком

20 листопада 2019

Нині, незалежно від того, хто ти - студент, бізнесмен чи пенсіонер - фактично всі мають справу з банком, отже майже усі грошові операції здійснюються через ці фінансові установи. Банківська система постійно розвивається, змінюються та з’являються нові банківські послуги, принципи обслуговування, вимоги до банків.

В рамках занять з фінансової грамотності для студентів економічних спеціальностей викладачем-методистом Копайгородською Т.Г. була організована зустріч з працівниками Приватбанку - керівником напрямку HR Трояновською Галиною та керівником напрямку ЮніорБанк Христич Оленою.

Трояновська Галина розповіла про історію становлення та сучасний стан ПриватБанку. Відмітила, що актуальним стає дистанційне банківське обслуговування через Інтернет мережу, коли клієнт здійснює певні банківські операції за рахунками не відвідуючи відділення. Кількість користувачів програмних систем «клієнт-банк» зростає. Зважаючи на такі зміни, змінився підхід і до роботи працівників банку, що наразі стає більше націлена на консультування та навчання клієнтів користуванню послугами банку.

Христич Олена додала, що ПриватБанк не тільки сам постійно навчається чомусь новому, але й з радістю ділиться своїми знаннями з клієнтами. В банку діють освітні програми, в яких кожен може знайти щось цікаве для себе. ЮніорБанк навчає школярів фінансовій грамотності та програмуванню. Топ-менеджери ПриватБанку проводять бізнес-семінари для підприємців і діляться своїм досвідом. Наприкінці Олена провела невеликий тренінг «Time-менеджмент. Навчитися керувати часом так, щоб воно почало працювати на вас».

Наступна зустріч відбулася в відділеннях банку. Для студентів була проведена екскурсія - знайомство з банком зсередини, показано як влаштований банк, чим обладнаний, які існують основні банківські професії, поспілкувалися з фахівцем з обслуговування WIP-клієнтів і зробили перші кроки в практиці користування банківськими продуктами.

Далі студенти пройшли квест «Одинь день із життя ТОПового студента». Учасникам необхідно було за 60 хвилин за допомогою кмітливості знайти ключі до багатьох фінансових питань та допомогти студенту Андрію дізнатися про можливість працевлаштування в банк. В ході гри освоїли навички роботи з банківськими сервісами та продуктами, а також роботу в команді. Проведена робота підтверджує зацікавленість в продовжені співпраці Одеського технічного коледжу ОНАХТ з ПриватБанком з приводу проведення занять та практичного навчання.