<<< Новини

Лекція з питань організації роботи державної статистики

20 листопада 2019

За традицією, студенти економічного відділення 2го курсу, які вивчають дисципліну статистика, відвідали Головне управління статистики Одеської області, де відбулася лекція з питань організації роботи державної статистики. Лекцію проводила начальник управління по поширенню статистичної інформації та комунікації Патлаченко Людмила Андріївна.

Сумісно організатори заходу Коробкіна О.В., Коннікова О.К. та Макарова Н.В. забезпечили, щоб по дорозі до Головного управління статистики (яке знаходиться на розі вулиць Жуковського/Гарібальді) студенти не тільки підняли свій професійний рівень, а й здійснили культурно-пізнавальну програму: пішу екскурсію по старовинним місцям Одеси. Дорогою до місця призначення наші студенти ознайомились з пам’ятками міста на вул. Пушкінській та новими видатними будовами: Будинок Ангела, який започаткував відомий одесит-меценат Литвак та інше.

Лекцію у ГУ провела на високому професійному рівні Патлаченко Л.А. Зустріч відбулася у дружній атмосфері, студенти багато запитували про майбутні статистичні прогнози щодо Одеси. Людмила Андріївна розповіла дуже багато цікавих речей, наприклад про середньо-статистичний портрет одесита, про середнє споживання калорій, співвідношення жінок та чоловіків у місті Одеса та ін. Поширення статистичної інформації серед населення підвищує економічну грамотність суспільства та сприяє зростанню професійних якостей.