<<< Новини

Міжвузівська економічна ділова гра Секрети успішного менеджменту

20 листопада 2019

На фото: Викладачі кафедри менеджменту і логістики ОНАХТ та викладачі економічних дисциплін ЗВО І-ІІ рівня акредитації Одеської області

Обласна Міжвузівська ділова гра «Секрети успішного менеджменту» - сумісний проект обласної методичної комісії (ОМК) викладачів економіки і фінансів з кафедрою менеджменту і логістики ОНАХТ, відбувся на базі ОНАХТ. Цей конкурс зібрав 40 студентів із 13-ти коледжів та технікумів Одеської області.

Привітав учасників та відкрив обласну Міжвузівську економічну ділову гру Трішин Федір Анатолійович – проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи ОНАХТ, кандидат технічних наук, доцент.

Організаційний комітет заходу представляли Коробкіна О.В.– голова обласної методичної комісії викладачів економіки і фінансів, викладач-методист Одеського технічного коледжу ОНАХТ, Шевченко С.В.– викладач-методист Одеського автомобільно-дорожнього коледжу ОНПУ, Савенко І.І. - завідувач кафедри менеджменту і логістики ОНАХТ, Агеєва І.М. – декан факультету ММіЛ, к.е.н., доцент кафедри менеджменту і логістики ОНАХТ. Модераторами заходу виступили Каламан О.Б. і Гордієнко Л.Л., доценти кафедри менеджменту і логістики ОНАХТ.

Ділова економічна гра складалась із 2-х частин:

1. Тренінг-гра «Секрети тайм-менеджменту», яку проводила Каламан О.Б.;

2. Конкурс «Прийняття ефективного рішення», яку проводила Гордієнко Л.Л.

Спочатку студенти вивчали методи ефективного використання часу, а потім використовували їх на практиці, вирішуючи у командній грі, яке рішення буде найоптимальнішим. Ділова гра була націлена на засвоєння нових знань, орієнтованих на формування практичних навичок по прийняттю ефективних управлінських рішень, розвиток комунікативних та підприємницьких компетентностей здобувачів освіти, набуття навичок командної роботи, розвиток аналітичних та організаторських якостей учасників ділової гри, необхідних для майбутньої професійної діяльності. Усі студенти отримали безцінний досвід роботи у команді, навички роботи у конкурентному середовищі, тощо.

Наприкінці ділової гри обговорювались результати, знаходили причини поразки та перемоги, виявляли слабкі та сильні моменти своєї роботи. Наостанок усіх студентів поздоровив із завершенням гри Савенко І.І. і запросив продовжувати навчання в ОНАХТ на кафедрі менеджменту і логістики. Декан кафедри Агеєва І.М. нагородила переможців сертифікатом, який дає можливість отримати додаткові 10 балів на зимовій сесії 2020-2021 н.р., якщо вони стануть студентами ОНАХТ. Також серед студентів розігрувались білети на участь у святкуванні Дня студента у Палладіумі. Студентка ОТК Павліна Настя (група 3ЕП-28) витягла щасливий білет! Обласна методична комісія економістів відзначила учасників заходу сертифікатами та цінними подарунками.

Сумісний проект ОМК з кафедрою менеджменту і логістики ОНАХТ – це новий щабель у досвіді роботи ОМК викладачів економіки і фінансів. Нові технології навчання, які впроваджує кафедра, є цікавими, актуальними і сучасними для студента.