<<< Новини

В пам'ять про справжнього патріота України

12 грудня 2019

4 грудня 2019 року відбувся літературно-музичний виступ студентів економічного відділення Одеського технічного коледжу ОНАХТ на честь пам’яті Андрія Кузьменка на базі обласної бібліотеки ім. Михайла Грушевського. Андрій Кузьменко – український співак, поет, письменник, композитор, продюсер, відомий як Кузьма Скрябін, загинув у ДТП 2 лютого 2015 року. Його твори живуть серед українського народу і сьогодні: його пісні співають молодь і дорослі, його вислови стали крилатими фразами. Його відношення до життя, правдиве слово вперемішку з гумором сьогодні стали топовими.

Ініціаторами літературно-музичного заходу виступили голова обласної методичної комісії викладачів економіки, викладач Одеського технічного коледжу ОНАХТ - Коробкіна О.В., викладач зарубіжної літератури Одеського технічного коледжу ОНАХТ – Комар Н.М., завідувач відділу мистецтв обласної бібліотеки ім. Михайла Грушевського – Шилова Т.М.

У літературно-музичній композиції взяли участь студенти економічного відділення ОТК ОНАХТ: Івасіва Л., Могильда Д., Сідіс А., Калугін П., Путренок Є., Ухань І., Шепель О., Ткаченко А., Золотой К., Колежук В. Активну участь у організації заходу приймали студенти гр.2ЕП-29. Виступ був насичений піснями під гітару, танцями, віршами, кліпами Кузьми та його висловами. Студенти прикрасили зал плакатами з крилатими фразами Андрія Кузьменка, які створили власними руками, та його портретом. Також, була створена літературна експозиція з художніми творами Кузьми Скрябіна.

Запрошений представник Управління освіти м. Одеси - Михайленко Н.В., відмітила зацікавленість студентів у творчості Кузьми, та їх високий патріотичний настрій. Наталя Володимирівна розповіла про особисте знайомство з Андрієм Кузьменком та його сім’єю, про його звички та відношення до життя.

На заході були присутні запрошені студенти Одеського автодорожнього коледжу ОНПУ (керівник Кожина А. Г.), коледжу Одеської державної академії технічного регулювання та якості (керівник Драганова Г.М.), Механіко-технологічного коледжу ОНАХТ (керівник Ольховська В.В.), Одеського технічного коледжу ОНАХТ (керівник Коробкіна О.В.). Усі запрошені студенти разом з виступаючими співали пісні та підтримували їх.

В кінці заходу усі прийняли участь у флешмобі, присвяченому пам’яті Кузьми Скрябіна – справжнього патріота українського народу – під пісню «Місця щасливих людей». Усі гості, організатори та виконавці літературно-музичної композиції були запрошені на концерт , який проходить біля стіни пам’яті Кузьми Скрябінау день його загибелі.