<<< Новини

День Безпечного Інтернету 2018 разом з Cisco Academy

08 лютого 2018

7 лютого 2018 року згідно програми Мережних академій Cisco, Кіберполіції України та компанії ERC відбулось сумісне навчання викладачів циклової предметної комісії комп’ютерних технологій (голова ЦК КТ і ПІ к.т.н. Іванова Л.В.) і слухачів школи педагогічної майстерності «Інноваційні технології» (керівник Краснієнко Н.В.) з нагоди Дня безпечної поведінки в Інтернеті «Навчайся, змінюйся, змінюй разом з Cisco».

Цей захід відбувся за сприяння методиста коледжу Стрельнікової І.А. та доцента кафедри Програмного забезпечення автоматизованих систем Запорізької державної інженерної академії керівника Центру підтримки академій та Центру підготовки інструкторів академій Cisco Полякової Н.П. у форматі онлайн-уроку в системі Cisco Webex.

Метою заходу було отримання навичок та знань, які необхідні для успішної роботи в умовах цифрової економіки.

Програма заходу:

12:30 – 12 : 45 «Персональна безпека в Інтернеті на прикладах»
Лектор: представник Департаменту кіберполіції Національної поліції України.

12 : 45 – 13 : 00 «Захисні прийоми для безпечного використання Інтернету»
Лектор: Вікторія Іцкович, ERC, директор дивізіону архітектурних рішень,
керівник напрямку ІТ-безпеки.

13 : 00 – 13 : 15 Онлайн-тестування для отримання сертифікат.


Перш ніж приступити до роботи всі учасники пройшли реєстрацію в https://www.netacad.com/encourse-614938 і відвідали спільноту Facebook.

У підсумку всі учасники отримають доступ до курсу Мережної академії Сisco "Вступ до Кібербезпеки" українською мовою, а кожен учасник отримає сертифікат за умови проходження онлайн-тестування та заповнення анкети зворотнього зв\'язку учасника вебінару День Безпечного Інтернету 2018 разом з Cisco Academy.