<<< Новини

День cпецільності

15 лютого 2018

9 лютого 2018 року на базі циклової комісії спецдисциплін технологічного циклу відбувся відкритий захід присвячений Дню спеціальності «Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчових концентратів». На день спеціальності були запрошені учні 9, 10, 11 класів місцевих шкіл.

В рамках заходу для гостей коледжу була організована насичена програма. Голова циклової комісії та завідуючий технологічним відділенням розповіли про історію відкриття спеціальності, яке співпадає з відкриттям коледжу (тоді в 1930 році – технікуму), розкрили актуальність та перспективи спеціальності, сучасний розвиток харчової промисловості, основні обов’язки та потенціальні місця працевлаштування майбутніх спеціалістів. Окреме питання було присвячене умовах вступу до коледжу, вступні іспити, ЗНО, підготовчі курси тощо.

По закінченню вступної частини студенти 3-го та 4-го курсів провели для учнів майстер-клас по прикрашанню імбирних пряників кольорової глазур’ю. Пряники були напередодні власноруч випечені студентами групи 3ТХ-69.

Всі прикрашені вироби гості заходу мали можливість забрати з собою або з’їсти на місці.