<<< Новини

День відкритих дверей на комісії легкої промисловості

05 квітня 2018

#Експрес-курс дизайну в FASHION індустрії «COUTURIER» в рамках «дня відкритих дверей» на комісії легкої промисловості

4 квітня 2018р. на цикловій комісії спецдисциплін легкої промисловості відбулась зустріч з майбутніми абітурієнтами Одеського технічного коледжу спеціальності «Технології легкої промисловості» освітніх програм «Виготовлення виробів із шкіри» і «Моделювання та конструювання промислових виробів».

Випускники 9, 11 класів шкіл та випускники ліцеїв ознайомились з програмою навчання за обраною спеціальністю, з можливістю продовження навчання в Київському національному університети технологій та дизайну, з перспективами працевлаштування або створення власного бізнесу в галузі легкої промисловості.

Після знайомства майбутніх студентів з навчальним закладом і викладачами, гостям було запропоновано пройти «Експрес-курс дизайну в FASHION індустрії», в ході якого, їм була надана можливість відчути себе дизайнером в створенні образу для сучасної жінки. Дівчата були зайняти захоплюючою діяльністю – художньо-графічним дизайном одягу, взуття та шкіргалантерейних виробів, та по закінченні майстер-класу кожна гостя отримала диплом про проходження дизайн-підготовки курсу «COUTURIER».

Зустріч пройшла в теплій атмосфері.
Чекаємо всіх, хто бажає зв’язати своє життя з модною індустрією!