<<< Новини

Історія Одеси в особах

04 травня 2018

На виконання плану ОТК ОНАХТ з патріотичного та правового виховання студентів, а також керуючись планом чергування циклових комісій, циклова комісія суспільно-гуманітарних дисциплін 04 травня 2018 року взяла участь у роботі п'ятої щорічної історичної науково-практичної конференції студентської молоді за темою "Історія Одеси в особах". Конференція проводилась на базі коледжу промислової автоматики та інформаційних технологій ОНАХТ. У роботі конференції взяв участь голова циклової комісії суспільно-гуманітарних дисциплін ОТК ОНАХТ Мирошниченко В.О. та студентки групи 2 ОМД Македонська  егіна та Лук'янчук Христина з доповіддю "Ніна Онілова – велика одеситка!". Конференція була присвячена 74-й річниці визволення Одеси і 73-й річниці визволення Європи від нацистсько-фашистських загарбників.

Важливість таких заходів пов'язана перш за все тим, що у сучасний складний період, коли суспільство стурбоване нестабільною економікою, налагодженням ринкових зв'язків, коли постійно виникають політичні катаклізми, характеризується руйнуванням соціальних зв'язків, падінням моральних підвалин. У цьому ж списку проблеми патріотичного виховання молоді. Патріотизм не виникає на порожньому місці, патріотами не народжуються, ними стають в непростому процесі розвитку, становлення особистості.

Для формування у студентів усвідомленого ставлення до Батьківщини, її минулого і майбутнього, необхідна міцна база, якою є знання історії, культури краю та міста, де народився, пісні і свята, пам'ять про подвиги прабатьків. І однією з форм формування такого ставлення є студентські конференції.

Патріотизм об'єднує в собі духовність, громадянськість, притаманний тільки соціально активної особистості. Справжнього громадянина виховують не одним навчанням, підростаюче покоління необхідно соціалізувати. Від результатів всіх цих процесів залежить в подальшому не тільки конкретна людина, а й благополуччя всього суспільства. Творці виховної системи - батьки, вчителі, весь народ в сукупності попередніх і нинішніх поколінь.