<<< Новини

Містер-Холод 2018

03 квітня 2018

Жодних передбачень. Жодних невизначеностей. Тільки впевненість та об’єктивні факти. 27 березня 2018 року відбувся черговий шоу-конкурс для студентів напрямку підготовки «Енергомашинобудування» «Містер-Холод». Вже дев’ять років поспіль комісія спецдисциплін холодильного циклу радує громадськість цим культмасовим заходом.

«Містер Холод» кожного року стає все кращим і кращим і вже дійшов рівня, коли заходу пора виходити на новий, більш професійний рівень, але організатори ще бояться успіху, який притаманний їх дітищу.

Цьогорічний шоу-конкурс не став винятком. Претенденти на звання «Містер Холод 2018» зійшлися у жвавій боротьбі у п’яти конкурсах: конкурс-візитівка «Містер Холод – це я», талант-конкурс «Холодина має талант», конкурс музичних відео кліпів на тему холоду «Пробач, мамо, я - кліпмейкер», конкурс технічної творчості «Лівша» та конкурс танцювальної імпровізації «Маю честь запросити. Містер Холод». Всі ці конкурси – традиційні та традиційне загострення пристрастей при боротьбі за титул.

У боротьбі зійшлися шестеро конкурсантів з другого по четвертий курс: Артьомов Ілля (гр. 2КВ-03), Тодоров Юліан (гр. 2МХ-52), Пономарьов Кирило (гр. 3КВ-02), Користа Олександр (гр. 3МХ-51), Чайкін Петро (гр. 4КВ-01) та Василенко Максим (гр. 4МХ-50). У запеклій боротьбі художніх конкурсів претенденти не поступалися один одному, але вирішальним, все ж таки, став конкурс технічної майстерності, який претенденти цього року осилили радше не завдяки, а супереч. І тут, як кажуть, досвід переміг молодість і першим став ветеран конкурсу Чайкін Петро, який у загальному рахунку випередив всіх своїх конкурентів.

Приємно бачити, що на комісії спецдисциплін холодильного циклу у стінах Одеського технічного коледжу ОНАХТ займаються такі гідні хлопці, які у близькому майбутньому стануть гідними чоловіками, безперечно талановитими у всьому.

Конкурс «Містер Холод» виявляє не стільки кращі вміння учасників, скільки їх найкращі людські якості. Адже зірку запалює її команда. Це відноситься і до хлопців-конкурсантів. Їм із захопленням допомагали їх друзі та одногрупники, класні керівники, робітники студклубу ОТК ОНАХТ. В результаті шоу вийшло, як і завжди, видовищним і дві години промайнули непомітно.

Комісія спецдисциплін холодильного циклу вітає Петра Чайкіна із безперечно заслуженою перемогою, дякує іншим конкурсантам за феєричну участь, а голові профспілкової організації коледжу – за солодкі призи та подарунки учасникам.

Окремо хотілося б відмітити підтримку глядачів. Одне те, що Актова зала ОТК ОНАХТ не спорожніла протягом двох годин, що йшов захід, само про себе багато говорить. Активна підтримка болільників теж принесла учасникам додаткові бали.

Комісія холодильного циклу сподівається на продовження традицій конкурсу «Містер Холод» і наступного року чекає на гостей на тому ж місті у той самий час.