<<< Новини

Міжнародний конкурс дизайнерів "Мода без кордонів"

24 квітня 2018

Квітень місяць для комісії спецдисциплін легкої промисловості став багатим на події.

20 квітня 2018 року Одеський технічний коледж запросили на Міжнародний конкурс дизайнерів "Мода без кордонів" у місті Кропивницький з колекцією взуття та аксесуарів «Хранителі часу» студентів спеціальності «Виготовлення виробів із шкіри» під керівництвом випускниці цієї спеціальності Кузіної Наталі.

«Хранителі часу» - це ексклюзивна колекція взуття та аксесуарів, виконана із натуральних матеріалів - шкіри та дерева. Колекція ручної роботи з тисненням та перфорацією шкіри у вигляді візерунків. На підошвах та сумках декоративне різблення по дереву. Ця колекція є яскравим прикладом того, як можна втілити у життя свої шалені фантазії.

В конкурсі брали участь дизайнери з різних міст України та Молдови.

За результатами конкурсу колекція «Хранителі часу» була нагороджена дипломом другого ступеню у номінації «Special», дипломом переможця і кубком у номінації «Краща ексклюзивна ручна робота», сертифікатом на безкоштовну участь в MIFIDA - fashion day, Chercassy fv 18/19, сертифікатом від UKIEART на безкоштовну фотосесію колекції та розміщення фото в модних журналах США.