<<< Новини

Підвищення власного професійного рівня викладачами ОТК

11 червня 2018

Підвищення власного професійного рівня викладачами Одеського технічного коледжу Одеської національної академії харчових технологій

У травня 2018 року викладачі Одеського технічного коледжу к.т.н. голова циклової комісії комп’ютерних технологій і програмної інженеріЇ Іванова Л.В., к.т.н. завідуючий електронно-холодильним відділенням Суліма Ю.Ю., зав. спец. лабораторією ЕОТ Краснієнко Н.В., головний методист коледжу Стрельникова І.А., викладач циклової комісії комп’ютерних технологій і програмної Скорнякова О.В. завершили програму підготовки для інструкторів Cisco Networking Academy Ukraine в рамках участі у грантовому проекті #SVCF та отримали сертифікати, що підтверджують право бути інструкторами академії Cisco з курсу IT Essentials. Також на базі Одеського технічного коледжу відкрито підрозділ мережної академії Cisco під керівництвом к.т.н. голови циклової комісії комп’ютерних технологій і програмної інженерії Іванова Л.В.

Інструкторами мережної академії Cisco Краснієнко Н.В., Івановою Л.В. та Скорняковою О.В. створені перші групи та розпочато навчання студентів Одеського технічного коледжу за курсом IT Essentials (Основи апаратного та програмного забезпечення ПК)

Студенти 3-го курсу Студентка проходить курси