<<< Новини

Ярмарок вакансій 2018

03 квітня 2018

Ми чекали на цей момент цілий рік і дочекались. 28 березня відбувся черговий, восьмий ярмарок вакансій. На початку проведення цих заходів у Одеському технічному коледжі ОНАХТ була започаткована приємна для гостей традиція збиратись у гостинній актовій залі нашого коледжу, але це була більше зустріч для роботодавців, які з інтересом спілкувались між собою, адже асортимент спеціальностей ОТК ОНАХТ настільки широкий, що терпіння студентам вислухати всіх за всіма напрямками, просто не вистачало. З минулого року традиція змінилась і зміни пішли на краще. Зустріч відбулася окремо для студентів кожної зі спеціальностей. Студенти спеціальності «Енергомашинобудування», що навчаються за освітніми програмами «Монтаж і обслуговування холодильно-компресорних машин і установок» та «Монтаж і обслуговування систем кондиціювання повітря та вентиляції» радо зустріли гостей в одній з аудиторій коледжу.

Для декого, як, наприклад, для студентів четвертого курсу, це була зустріч із старими друзями, адже на зустрічі були деякі представники підприємств, що є базами практики для майбутніх спеціалістів. Це були представники ОПЗ, ФОП "МЕS", ЧП "Максима", Торговый дом "Нептун". Але були і нові обличчя, які із цікавістю шукали відгук у обличчях студентів. Такими новими гостями виявились представники ЧП "Гармаш", ДП "ЮСМ-УЮТ", СПД "Цыбенко", ЧП «KIMS». Зустріч відбулася із обоюдною зацікавленістю та користю. Студенти «енергетичних» спеціалізацій вислухали інформацію про роботу, сферу діяльності та особливості роботи на підприємствах, основні вимоги роботодавців до претендентів на робоче місце. Зазначили для себе, що відповідна заробітна платня вимагає відповідного рівня підготовки та конкурентного зростання в умовах високих вимог роботи на сучасному підприємстві.

 оботодавці зазначили, що цікавість студентів ОТК ОНАХТ до своєї майбутньої професії робить честь як їм самим, так навчальному закладу, який вони представляють, і що саме ті, хто із зацікавленістю відноситься до свого майбутнього, матиме це майбутнє.

Коефіцієнт корисної дії цьогорічної ярмарки вакансій виявився надзвичайно високим, тому ми із нетерпінням чекатимемо на нові зустрічі із старими друзями, представниками галузі, і новими гостями, які внесуть свій погляд на грані сучасного фахівця, що має високу ціну на ринку праці.

Комісія спецдисциплін холодильного циклу гідно зустріла представників підприємств, що дало можливість заключити декілька нових договорів про проведення практик та про перспективну співпрацю та вдихнути нові сили у сталі довготривалі стосунки. До нових зустрічей на новому, дев’ятому ярмарку вакансій.